Certyfikacja Ukraina
Certyfikacja Ukraina  
 
certyfikacja Ukraina
 
<-- Strona główna
 
Certyfikacja na UkrainieCertyfikacja na Ukrainie Certyfikacja na Ukraine
Certyfikacja UkrSepro
Zakład Certyfikacji GOST-R - Autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Ukrainy co uprawnia do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST wyrobów i usług w zakresie:
  • Certyfikacja w systemie UkrSepro produkcji seryjnej.
  • Certyfikacja partii towarowej w systemie UkrSepro.
  • Świadectwo Sanitarno Higieniczne - GosSanEpidNadzor.
  • Certyfikat UkrSepro - Budownictwa.
  • Certyfikat Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego.
  • Certyfikat GosGorTehNadzor - Bezpieczeństwo Przemysłowe.

Certyfikacja

 
Certyfikacja

Certyfikacja. Ukraina. UkrSepro.

Certyfikat UkrSepro dla pojedynczej dostawy:
W tym wypadku istnieje przedsiębiorstwo - importer na Ukrainie, które i otrzymuje certyfikat dla pojedynczej dostawy. Ten certyfikat iest wystawiony na firmą - importera zgodnie z kontraktem i fakturą (Invoice) na artykuły tej partii towaru. Dla innej dostawy lub innego nabywcę ten Certyfikat nie jest ważny. Dla otrzymania tego Certyfikatu czasem potrzebne wzory wyrobów dla przeprowadzenia prób.


Certyfikat UkrSepro dla produkcji seryjnej na 1 rok:
Ten rodzaj certyfikatów wymaga przedstawienia dokumentacji technicznej i próbek produkcji. Przyjazd ekspertów nie jest potrzebny. Dla firm, posiadających certyfikat ISO 9000, ta procedura jest bardziej prostsza, ponieważ, wykorzystując posiadaną dokumentację, ułatwia im przygotowania wzorów do sprawdzenia i zebrania informacji dla potwierdzenia jakości produkcji zgodnie z ukraińskimi normami jakości.


Certyfikat UkrSepro dla produkcji seryjnej na 2 lata:
Ten certyfikat daje się po kontrole produkcji ekspertami i podpisania , wyboru i sprawdzenia próbek na Ukrainie. ISO 9000 ułatwi zbiór dokumentów, lecz nie jest on podstawą dla otrzymania certyfikatu UkrsePro. Radzimy zdecydować się na uzyskanie tego typu certyfikatów, iż mają one wystarczający termin działania i są dosyć niedrogim w porównaniu z certyfikatami na 5 letni okres.

Certyfikat UkrSepro na produkcję seryjną na 5 lat:
W tym wypadku, nawet jeżeli przedsiębiorstwo posiada ISO 9000, to nie jest wystarczy żeby otrzymać certyfikat na okres 5 lat. Ukraiński Organ po certyfikacji sprawdzi zgodność wszystkich wymagań, podanych w ISO 9000, lecz to potrwa dłuższy czas. Po potwierdzeniu zgodności jest przeprowadzona praca związana z certyfikacją produkcji. Dla otrzymania tego certyfikatu potrzebne wzory dla przeprowadzenia badań. Po przeprowadzonych przedsięwzięciach producent otrzymuje certyfikat zgodności. Każdego roku niezbędne jest przeprowadzenie inspekcyjnej kontrolnej i dodatkowe sprawdzenie produkcji. Rozważając wyżej wymienione właściwości, nie radzimy przedsiębiorstwom ubiegać się o ten rodzaj certyfikatów, gdyż jest on najbardziej skomplikowany i drogi.
W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami, którzy udzielą kompletnej i kompetentnej informacji w zakresie certyfikacji UkrSepo, oraz certyfikatami na terenie całego WNP albo przeczytania FAQ Certyfikacja na Ukrainie

W przypadku jeśli macie Państwo konkretne zapytanie o certyfikacji konkretnego produktu, prosimy o wypełnienie formularzu Zlecenia albo o kierowaniu zapytania na adres e-mail: Certyfikacja Ukrainie.


 
 
 

 
  Certyfikacja Ukraina
strona główna | certyfikacja w Rosji | certyfikacja na Ukrainie | o nas
Copyright © 2008 gost24.com